Hard Case Nedir ?

METROPOL CASE HARD CASE SOFT CASE - CASE İMALATÇISI

Hard Case

Hard case nedir ?


Hard case taşıma çantası olarak tasarlanmış ve dilimize ingilizceden geçmiştir. Hard Case Sizin için Önemli Olan eşyalarınızı konumanız için bizim ürettimiz son derece dayanıklı, paslanmaz, su geçirmez ve kırılmaz Çantalardır.
Sandık olarak bilinen hard case daha çok eğlence sektöründe, konserlerde ve benzeri etkinliklerde pahalı ses sitemlerinin, ışık sistemlerinin ve enstrümanların taşınmasında ve korunmasında kullanılmaktadır.
Ebatları özel kesim ve içine koyacağınız cihaza göre değişiklik göstermektedir.
Genellikle petek desenli 8mm Huş ağacının işlenerek uygun bir sandık haline getirilmesinden oluşur. Etrafına tutamak olarak krom ve plastik kaplı kollar takılmaktadır.
Hard Case isteğe göre tekerlekli de imal edilmektedir. Bu Hard Caselere Fly Case Denir. Fly Caseler Ağırlıgı fazla olan eşyalarımız içim Ulaşımı kolaşlatır.Dilediğiniz Hard Case Modelini isteğe bağlı Ebatlarda üretimini sağlıyoruz.
Bu yaptığımız atılım da müşterilerimiz tarafından yogun ilgi gördüğü ve bizimde müşterilerimizi memnun etmek birinci önceliğimiz olduğu için diledidiğiniz Case Modellerinden üretim sağlıyoruz.LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.


Comment


Name

Email

Url