Hard Case

İşinize Özel Hard Case Çözümleri

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide


TEKNİK DETAY


Hard Case

Hard Case

Hard Case


Hard Case Nedir ?


Hard case taşıma çantası olarak tasarlanmış ve dilimize ingilizce den geçmiştir. Sizin için Önemli Olan eşyalarınızı korumanız için bizim ürettiğimiz son derece dayanıklı, paslanmaz, su geçirmez ve kırılmaz Çantalardır. Sandık olarak bilinen hard case daha çok eğlence sektöründe, konserlerde ve benzeri etkinliklerde pahalı ses sitemlerinin, ışık sistemlerinin ve enstrümanların taşınmasında ve korunmasında kullanılmaktadır. Ebatları özel kesim ve içine koyacağınız cihaza göre değişiklik göstermektedir.

Genellikle petek desenli 8 mm Huş ağacının işlenerek uygun bir sandık haline getirilmesinden oluşur. Etrafına tutamak olarak krom ve plastik kaplı kollar takılmaktadır. İsteğe göre tekerlekli de imal edilmektedir. Bu caselere Fly Case Denir.

Fly Caseler Ağırlığı fazla olan eşyalarımız içim ulaşımı kolaylaştıran dilediğiniz Modelini isteğe bağlı rbatlarda üretimini sağlıyoruz. Bu yaptığımız atılım da müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi gördüğü ve bizimde müşterilerimizi memnun etmek birinci önceliğimiz olduğu için dilediğiniz case modellerinden üretim sağlıyoruz.


Case Malzemleri Nelerdir ?


Case Malzemeleri bir önemli eşyaların korunması ve korunaklı taşınmasının sağlanması maksadı ile ahşap panel ve alüminyum çerçeve ve kulplar,tekerlekler vb malzemeler kullanılarak oluşturulan sandık türlerine denir.


Hard Case İmalatı Nedir?


Genel olarak taşınması hassas olan elektronik eşyaların sert malzemeden yapılmış olan kabinlerine verilen isimdir. Yıllar içinde bu değerli eşyaların taşınması ihtiyacından ortaya çıkmıştır. Üretiminde kullandığımız malzemeler değerli eşyalarınız için gerekli dayanıklılığı her zaman karşılamaktadır.
En sağlam ve kaliteli case ürünleri üretmek ilkesinden hareketle Metropol Case üretimin her sürecinde kaliteli malzeme kullanmayı ilke edinmiştir.

Üretimde kullanılan perçin, kulp, tekerlek gibi malzemeler uluslar arası standartlarda üretim yapan tedarikçilerden temin edilmektedir. Ürünlerimizin iç kısımları taşınacak malzeme için özel üretilmiş darbe emici özellikli süngerler ile kaplanmıştır. İç kısımdaki bu süngerler ürünleri hem çizilmeye hem de taşıma esnasında darbelere karşı korumaktadır. Ts ve İso belgeli ürünlerimiz %100 yerli ve milli üretim imkanlarıyla sunulmaktadır.


İsteğe Özel İmalatı


Önemli eşyaların korunması ve korunaklı taşınmasının sağlanması maksadı ile ahşap panel ve alüminyum çerçeve ve kulplar,tekerlekler vb malzemeler kullanılarak oluşturulan sandık türlerine denir.


Savunma Sanayi Case Nedir?


Önemli eşyaların korunması ve korunaklı taşınmasının sağlanması maksadı ile ahşap panel ve aliminyum çerçeve ve kulplar,tekerlekler vb malzemeler kullanılarak oluşturulan sandık türlerine denir.


Savunma Sanayi Hard Case imalatı nasıl yapılır?


Fur Sandığı imalatı yapabilmek için atölyenizde testere makinesi, havalı tabanca, case imalatında kullanılan elektronik cihazlar ile yeni sistem cnc ve benzeri makineler ile yapılır.


DJ Sistemleri Case İmalatı Nedir?


İmalatı bir önemli eşyaların korunması ve korunaklı taşınmasının sağlanması maksadı ile ahşap panel ve alüminyum çerçeve ve kulplar,tekerlekler vb. malzemeler kullanılarak oluşturulan sandık türlerine denir.


Kamera ve Görüntü Sistemleri İmalatı Nedir?


İmalatı bir önemli eşyaların korunması ve korunaklı taşınmasının sağlanması maksadı ile ahşap panel ve alüminyum çerçeve ve kulplar,tekerlekler vb malzemeler kullanılarak oluşturulan sandık türlerine denir.


Kamera ve Görüntü Sistemleri imalatı nasıl yapılır?


İmalatı yapabilmek için atölyenizde testere makinesi, havalı tabanca, case imalatında kullanılan elektronik cihazlar ile yeni sistem cnc ve benzeri makineler ile yapılır.


HARD CASE KİLİTLERİ

İşlevlerine göre özel kilitler kullanılır. Çok sağlam ve kolay kilitlenme.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

HARD CASE MALZEMELERİ

İşlevlerine göre hard case içinde ve dışında bir çok aksam kullanılmaktadır.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Hard Case imalatı Fiyatları nelerdir?
Fuar Sandığı imalatı fiyatları ürün çeşidi ,ölçü ve isteklere göre değişkenlik göstermektedir.
Fiyat Almak içim hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hard Case imalatı istanbulda nerelerde yapılır?
Hard Case Fuar Sandığı imalatı donanımlı atölyelerde yapılmaktadır. Lazer kesim, Profil Kesim, Boya ve yapıştırma atölyesi, Yan yatar, Freze ve benzeri marangozluk ile özel cihazlar ile imalat yapılır. Metropol 600 m2 Kapalı alanda imalttlarını gerçekleştirmektedir.
Hard Case imalatının özellikleri neler olmalıdır?
Fuar sandıkları sağlam ve kolay taşına bilir olmalıdır. Tutma kollarının taşımada yuksek araçlara rahat kaldırılabilir seviyede olmalıdır. %100 Huş agaç ile yapılmalıdır. Etrafı paslanmaz alüminyum ile cevrilerek sivri köşeler topuz ile kapatılmalıdır. Tekerlerin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.

100% Huş Ağaç

Galveniz Boya Alüminyum

10 Yıl Kullanım Ömrü

İsteğe Özel TasarımlarHard Case, Soft Case & Rack Case, Özel Tasarım Case

Yılların Tecrübesi İle Hizmetinideyiz, Metropol Case Profesyonel Case Sistemleri


Referanslarımız

Hard Case, Soft Case, Podyum Sahne, Mobil Elektrik Panosu


Bizim için yorumlarınız çok önemli.

Özel Tasarım Hard Case yaptırdım. İsteyenlere veya Kiralamak İsteyenlere tavsiye etmek istiyorum. Çok uygundur ve müşteri hizmetleri çok reaktiftir. Bu iş için Fransızca “Bvvvv” diyeceğim!

Ali KaragölCAA Sahne Sistemleri

Birinci sınıf işcilik. Beklediğimden daha güzel olmuş. Önerilen Case Firması Teşekkürler Metropol case ve Kasım Beye

Mutlu GursolakNova Lojistik

Bir şey söyleyeyim. İnanılmaz bir firmasıınız ve harika / harika destekleriniz var. Hafta sonu bana yardım ettiler. Buna müşteri ilişkisinde “ekstra mil” diyorum. Bu yüzden firma için 5 yıldız verdim ve yapabilseydim destek için 10 yıldız veririm.

Fatma LüleAkın Dış Ticaret

Çok profesyonel ve hızlı yanıtınız için teşekkür ederim. Bu şimdiye kadar birlikte çalışmaktan en çok zevk aldığım Firma. Büyük destek ve harika bir ürün için tekrar teşekkürler.

Hilary Bechham SoyluPavo A.Ş
Metropol Case olara gönül rahatlığıyla sizler için yaptığımız Case çeşitlerinin arkasındayız 1995 yılından bu yana kararlı ve azimli çalışmamızın sonuçlarını sizlerin güveni ve mutluluğuyla bu günlere getirdik.

Her zaman siz müşterilerimiz için en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunarak bu günlere geldik... Hard Case & Soft Case - Metropol Case. HARD7 COMMENTS

Caner Aksu2020-09-28 14:05:16

Siparişim beklediğimden daha iyi şekilde elime ulaştı teşekkürler Hard Case = Metropol Case :) :D

  Alp Arslan2020-09-28 14:14:20

  Çok Teşekkürler Caner bey :) Her zaman Hard Case = METROPOL CASE :)

Meltem Yılmaz2020-09-28 14:05:45

Hard Case siparişinde bulundum ve ürünlerinin sağlam ve güvenilir olduğunu gördüm buradan alışveriş yapmaya devam edeceğim herkese teşekkürler :)

  Alp Arslan2020-09-28 14:09:49

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz her şey müşterilerimiz için. iyi Günler. :)

Gitartist2020-10-06 21:41:33

Gitarım için harika bir hard case satın aldım herkese tavsiye ederim...

Onur2020-10-06 21:43:26

Case konusunda bilgililer çalışmaktan mutluluk duyduğum bir ekip

  Alp Arslan2020-10-06 21:44:38

  Ekibimiz adına teşekkür ederim :)
LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.


Comment


Name

Email

Url