Soft Case

İşinize Özel Hard Case Çözümleri

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide


TEKNİK DETAY

Soft Case

Soft Case

Soft Case

Soft Case Nedir?


Soft Case ingilizce anlam olarak ; yumuşak,hafif anlamına gelmektedir.Genel anlamda soft dilimize çevirdiğimizde “Hafif,Yumuşak” anlamına gelmektedir.
Her Türlü değerli eşyalarınızı taşımada hem hafif olmasından dolayı hemde dış etkilere karşı sağladığı koruma Soft casenin
tercih edilme sebebidir. Hard Caseden farkı hafif ve esnek olmasıdır.


Soft Case İmalatı Nedir?


Soft Case imalatı bir önemli eşyaların yağmur,çamur,dolu ve benzeri dış etkenlerden korunması maksadı ile özel kumaşlardan ürüne göre özel olarak kalıplanması ile yapılan taşıma çantalarıdır. Soft Case adından da anlaşılacağı gibi yumuşak kumaşların kalıp ile sertleştirilerek mukavemetin arttırılması sonucu elde edilen bir koruma ürünüdür. Soft Case bir çok sektörde kullanılmaktadır.


Soft Case Nerelerde Kullanılır ?


Soft Case (Yumuşak Kılıf) ; Değişik ebatlarda üretilmektedir. Soft Case (Yumuşak Kılıf) Teknoloji ve kullanım kolaylığı açısından yükseklik ve tasarım önemlidir.
Diğerlerini bagaja verirsenizi, gittiğiniz yere varıncaya kadar bir daha görmezsiniz. Soft Case (Yumuşak Kılıf) Oysa optimum ebatlarda ergonomik üretilen Soft Caseler hep yanınızdadır. Yumuşak Kılıflar Yani Soft Caseler İstediğiniz zaman yolculuklarda kolayca taşınabilmektedir. O yüzden hafif olması, tekerleklerinin sessiz olması, rahat hareket etmesi gerekir. Soft Case (Yumuşak Kılıf) Görünüşü de önemlidir. Kabin içi Soft Case (Yumuşak Kılıf), gerçekte sık seyahat edenlerin gözdesi. Örnek olarak; Uçak içine kabul edilen valizlerin ölçüsü havayolundan havayoluna değişiyor.Türk Hava Yolları’nın kabul ettiği en büyük kabin içi bagaj, 55 x 40 x 23 santim ölçülerinde olmalıyken, İngiliz Havayolları biraz daha büyüğüne izin veriyor; sınırı 56 x 45 x 25 santim. Bu teknik bilgiler gözönüne alınarak üretilecek Soft Case Bagaj açısından sorun olmayacaktır.
SOFT CASE ÖZELLİKLERİ


Soft Case (Yumuşak Kılıf) Seyahat esnasında yanınıza alınmasına izin verilmeyen eşyalarınız soft case ile bagajda güven içinde olacaktır. Tüm üretilen Soft Caselerin en önemli özellikleri;

 • Su Geçirmez Olmaları.

 • Çarpmalara karşı dayanıklı.

 • Çevre şartlarına karşı korunaklı(Soğuk-sıcak etkisi).

 • Kolay Taşınabilir.

 • Rutubet yapmaz

 • Ergonomik boyutlarda üretimSoft Case Enstrüman  İmalatı Nedir?


Soft Case imalatı bir önemli eşyaların yağmur,çamur,dolu ve benzeri dış etkenlerden korunması maksadı ile özel kumaşlardan ürüne göre özel olarak kalıplanması ile yapılan taşıma çantalarıdır.Soft Case adından da anlaşılacağı gibi yumuşak kumaşların kalıp ile sertleştirilerek mukavemetin arttırılması sonucu elde edilen bir koruma ürünüdür. Soft Case bir çok sektörde kullanılmaktadır.


Soft Case Hoparlör Kılıfları  Nedir?


Hoparlör Kılıfları Soft Case imalatı bir önemli eşyaların yağmur,çamur,dolu ve benzeri dış etkenlerden korunması maksadı ile özel kumaşlardan ürüne göre özel olarak kalıplanması ile yapılan taşıma çantalarıdır.
Soft Case adından da anlaşılacağı gibi yumuşak kumaşların kalıp ile sertleştirilerek mukavemetin arttırılması sonucu elde edilen bir koruma ürünüdür. Soft Case bir çok sektörde kullanılmaktadır.


Soft Case Özel Tasarım  İmalatı Nedir?Soft Case imalatı bir önemli eşyaların yağmur,çamur,dolu ve benzeri dış etkenlerden korunması maksadı ile özel kumaşlardan ürüne göre özel olarak kalıplanması ile yapılan taşıma çantalarıdır. Soft Case adından da anlaşılacağı gibi yumuşak kumaşların kalıp ile sertleştirilerek mukavemetin arttırılması sonucu elde edilen bir koruma ürünüdür. Soft Case bir çok sektörde kullanılmaktadır.
İlgili Etiketler ;

Soft Case Fiyatları nelerdir?
Soft Case imalatı fiyatları ürün çeşidi,ölçü ve isteklere göre değişkenlik göstermektedir.
Fiyat Almak içim hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Soft Case imalatı istanbulda nerelerde yapılır?
Soft Case imalatı donanımlı atölyelerde yapılmaktadır. Genellikle terzilik mahareti gerektiren soft case yapımında sanayi tipi dikiş makineleri kullanılır. Metropol 600 m2 Kapalı alanda imalattlarını gerçekleştirmektedir.
Soft Case imalatının özellikleri neler olmalıdır?
Yumuşak ve hafiftir. Dış etkenlere dayanıklıdır. Korunmak istenen cihaz veya ürünün kalıbında tasarlanır. Cep kısımları cırt cırtlı açıla bilinir şekilde dikilir. Her ölçü ve şekilde dikile bilmektedir. Kullanılan kumaş özeldir. Yırtılmaz ve sağlamdır.

Su Geçirmez Kumaş

Özel Kumaş

10 Yıl Kullanım Ömrü

İsteğe Özel TasarımlarSOFT CASE AKSESUARLARI

İşlevlerine göre özel aksesuarlar kullanılır. Çok sağlam ve kolay taşıma sağlar.

 • slide
 • slide
 • slide

SOFT CASE MALZEMELERİ

İşlevlerine göre soft case içinde ve dışında bir çok aksam kullanılmaktadır.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Soft Case & Hard Case, Rack Case, Özel Tasarım Case

Yılların Tecrübesi İle Hizmetinideyiz, Metropol Case Profesyonel Case Sistemleri


Bizim için yorumlarınız çok önemli.

Özel Tasarım Hard Case yaptırdım. İsteyenlere veya Kiralamak İsteyenlere tavsiye etmek istiyorum. Çok uygundur ve müşteri hizmetleri çok reaktiftir. Bu iş için Fransızca “Bvvvv” diyeceğim!

Ali KaragölCAA Sahne Sistemleri

Birinci sınıf işcilik. Beklediğimden daha güzel olmuş. Önerilen Case Firması Teşekkürler Metropol case ve Kasım Beye

Mutlu GursolakNova Lojistik

Bir şey söyleyeyim. İnanılmaz bir firmasıınız ve harika / harika destekleriniz var. Hafta sonu bana yardım ettiler. Buna müşteri ilişkisinde “ekstra mil” diyorum. Bu yüzden firma için 5 yıldız verdim ve yapabilseydim destek için 10 yıldız veririm.

Fatma LüleAkın Dış Ticaret

Çok profesyonel ve hızlı yanıtınız için teşekkür ederim. Bu şimdiye kadar birlikte çalışmaktan en çok zevk aldığım Firma. Büyük destek ve harika bir ürün için tekrar teşekkürler.

Hilary Bechham SoyluPavo A.Ş

Soft Case


Soft Case imalatı bir önemli eşyaların yağmur,çamur,dolu ve benzeri dış etkenlerden korunması maksadı ile özel kumaşlardan ürüne göre özel olarak kalıplanması ile yapılan taşıma çantalarıdır. Soft Case adından da anlaşılacağı gibi yumuşak kumaşların kalıp ile sertleştirilerek mukavemetin arttırılması sonucu elde edilen bir koruma ürünüdür. Soft Case bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Hard Case


Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case

Soft Case


Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case  Hard Case  Hard Case  Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard

Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case

Metropol Case


Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard

Case


Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case Hard Case Hard Case Hard Case  Hard Case  Hard Case  Hard Case  Hard Case  Hard Case