HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamız, Metropol Case . 1995 yılında Kurulmuş Olup, Deneyimli Ve Azimli Bir Kadroyla Yola Çıkarak, Gerek Distribütörü Olduğu Dünya Markaları Gerekse Kendine Ait METROPOL ve SSP markaları ile Yurtiçi Ve Yurt Dışında Başarılı Projelere İmza Atmıştır.
Merkezi İstanbul’da Bulunan Firmamız, Türkiye’deki Bayi Ağı, Geniş Ürün Yelpazesi Ve Sektörde 33. Yılına Yaklaşan Tecrübesi İle Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Eksiksiz Bir Şekilde, En Hızlı Ve En Kaliteli Hizmeti Sunarak Gidermeyi Hedeflemektedir.

Türkiyenin önde gelen firmalarına bir çok ürün tasarlamış olan Metropol Case, Özellikle Hard Case, Soft Case, Enerji Panosu ve Podyum sahne konularında uzmanlaşmıştır. Savunma sanayi, Üniversiteler, Organizasyon Firmaları, Medya ve bir çok sektöre özel tasarım case ler üreterek farkını ortaya koymuştur. Her geçen gün kendini yenileyen Metropol Case şimdi Maltepede 600 m2 Kapalı İmalat hanesinde hizmet vermektedir.

Yenilikçi Çözümler Üretiyoruz

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve projelerine özel hard case ve soft case üretiminde, yenilikçi çalışmalar ile fark yaratıyoruz.

Teknolojiye Yatırım Yapıyoruz

Eski sistem üretim yerine teknolojinin gelişmesi ile yeni makineler ve teçhizatlar ile daha gelişmiş bir üretim prosesini kullanıyoruz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak kalite politikalarını uyguluyoruz.