HARD CASE

SOFT CASE

PODYUM SAHNETürkiye ve İstanbul’un önde gelen hard case imalatçılarından olan Metropol Case yıllardır siz değerli müşterilerine kalite ve estetik sunuyor. Sizin için değerli olan kamera, medikal eşyalar, sahne aksesuarları, speaker eşyaları, makine yedek parçaları, ışık sistemleri, fuar, havacılık, ses sistemleri vb ürünlerin zarar görmemesi için yapılan hard case ve soft case modellerimiz istenildiğinde özel ebatlarda üretimi yapılabilmektedir.

Sağlam ve kaliteli malzemelerden ürettiğimiz modellerimizi sitemizden inceleyebilir, telefon veya e-mail yoluyla bizlere sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine teslimat seçeneğimiz mevcuttur.

Hard Case genel olarak taşınması hassas olan elektronik eşyaların sert malzemeden yapılmış olan kabinlerine verilen isimdir. Yıllar içinde bu değerli eşyaların taşınması ihtiyacından ortaya çıkmıştır. Hard case üretiminde kullandığımız malzemeler değerli eşyalarınız için gerekli dayanıklılığı her zaman karşılamaktadır. En sağlam ve kaliteli case ürünleri üretmek ilkesinden hareketle Metropol Case üretimin her sürecinde kaliteli malzeme kullanmayı ilke edinmiştir. Üretimde kullanılan perçin, kulp, tekerlek gibi malzemeler uluslar arası standartlarda üretim yapan tedarikçilerden temin edilmektedir.

Ürünlerimizin iç kısımları taşınacak malzeme için özel üretilmiş darbe emici özellikli süngerler ile kaplanmıştır. İç kısımdaki bu süngerler ürünleri hem çizilmeye hem de taşıma esnasında darbelere karşı korumaktadır. Ts ve iso belgeli ürünlerimiz %100 yerli üretim imkanlarıyla sunulmaktadır.

%100 Huş Ağacı

Paslanmaz Alüminyum

10 Yıla Kadar Kullanım

İsteğe özel tasarım.


HARD CASE ÜZERİNE LAZER KESİM İLE MARKANIZI İŞLİYORUZ

CNC ve LAZER Kesimi makinelerimiz ile Hard Case üzerine markanızı işliyoruz ayrıca Hard Case içindeki Süngerlere Lazer Kesim ve markalama işlemini uygulamaktayız.

Herkes Case yapıyor! Ama biz sizin için özel olarak tasarlıyoruz. En iyi çözümleri sunuyoruz. İmalat proseslerimiz ile kusursuz bir ürünü sizin beklentilerinizin üstünde tasarlıyoruz. Artan üretim kapasitemiz ve son teknolojiyi kullanarak imalatlarımız da kaliteden ödün vermeden üretiyoruz. Çünki siz;

Fazlasını hak ediyorsunuz. - Metropol Case -

MARKANIZI KALİTELİ BİR TASARIMLA GÜÇLENDİRİN

SİZE ÖZELLEŞTİRİLMİŞ TASARIMLAR

Özel olarak lazer ile hard case içindeki süngere Firma adınızı,logonuzu veya istediniz herhangi bir çizimi yazıyoruz. Böylelikle çevrenizde size özel özelleştirilmiş bir case çantasının yarattığı kalite ve markanızın gücünü hissettirmiş olursunuz. - Metropol Case -

– HARD Case İmalatı Nedir ? –

Hard Case önemli eşyaların korunması ve korunaklı taşınmasının sağlanması maksadı ile özel ahşap panel ,alüminyum çerçeve ve kulplar,tekerlekler vb. malzemeler kullanılarak imal edilen taşıma kutularına denir.

HARD CASE – Metropol Case 1000+Üzerinde Özel Case Üretimi

Bilindik Hard Case imalatından daha fazlasını özel olarak sizin için tasarlıyoruz.
– Hizmet Verdiğimiz Özelliklerden Bir Kaç tanesi, Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın
- Metropol Case -

Neler yapıyoruz ?

Hizmet verdiğimiz sektörlerden bir kaçı;Mixer Case,Hoparlör Case,Işık Ve Efekt Case,DJ Ekipman Case,Mikrofon Case,Robot Case,Özel Tasarım Case,
Görüntü Sistem Case,Enerji Pano Case
Özel Tasarım Soft Case,Metal Ayak Ve Aksesar Soft Case,Hard Case Fuar,Hard Case Spor,Hard Case Medical,Hard Case Emergency,Hard Case İhracat Sandıkları,
Metal Rack Kabin İmalat,Rack Case,Alet Çantası Case ve daha fazlası.
- Metropol Case -

Case üzerine ve iç süngere markanızı yazıyoruz.


Geniş Ekibimiz ile zamanında imalat.


Hard Case'te yapamadığımız yok.

REFERANSLARIMIZ


Soft Case Nedir?

Soft Case ingilizce anlam olarak ; yumuşak,hafif anlamına gelmektedir.Genel anlamda soft dilimize çevirdiğimizde “Hafif,Yumuşak” anlamına gelmektedir.
Her Türlü değerli eşyalarınızı taşımada hem hafif olmasından dolayı hemde dış etkilere karşı sağladığı koruma Soft casenin
tercih edilme sebebidir. Hard Caseden farkı hafif ve esnek olmasıdır.
Hard Case nedir ?

Hard case taşıma çantası olarak tasarlanmış ve dilimize ingilizceden geçmiştir. Sizin için Önemli Olan eşyalarınızı konumanız için bizim ürettimiz son derece dayanıklı, paslanmaz, su geçirmez ve kırılmaz Çantalardır. Sandık olarak bilinen hard case daha çok eğlence sektöründe, konserlerde ve benzeri etkinliklerde pahalı ses sitemlerinin, ışık sistemlerinin ve enstrümanların taşınmasında ve korunmasında kullanılmaktadır. Ebatları özel kesim ve içine koyacağınız cihaza göre değişiklik göstermektedir.

Genellikle petek desenli 8mm Huş ağacının işlenerek uygun bir sandık haline getirilmesinden oluşur. Etrafına tutamak olarak krom ve plastik kaplı kollar takılmaktadır. Hard Case isteğe göre tekerlekli de imal edilmektedir. Bu Hard Caselere Fly Case Denir. Fly Caseler Ağırlıgı fazla olan eşyalarımız içim Ulaşımı kolaşlatır.Dilediğiniz Hard Case Modelini isteğe bağlı Ebatlarda üretimini sağlıyoruz. Bu yaptığımız atılım da müşterilerimiz tarafından yogun ilgi gördüğü ve bizimde müşterilerimizi memnun etmek birinci önceliğimiz olduğu için diledidiğiniz Case Modellerinden üretim sağlıyoruz.

Metropol Case olara gönül rahatlığıyla sizler için yaptığımız Case çeşitlerinin arkasındayız 1995 yılından bu yana kararlı ve azimli çalışmamızın sonuçlarını sizlerin güveni ve mutluluğuyla bu günlere getirdik.

Her zaman siz müşterilerimiz için en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunarak bu günlere geldik... Hard Case & Soft Case - Metropol Case.
Detaylı bilgi ve destek için bize ulaşabilirsiniz.

Biz sizi arayalım.