Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Özellikle enstrüman ve benzeri ekipmanlara olan istenmeyen dış darbeleri engellemek için geliştirilen kılıf modelleridir. Hard case denilmesinin sebebi ise kalın, dayanıklı ve özel kutu yani ürün kılıflarıdır. Ayrıca bildiğiniz üzere sizler için maddi ve manevi kıymeti olan herhangi bir enstrüman ya da elektronik ürünü uzun vadede kullanmak ve korumak için hard case modelleri bulunur. Ayrıca isteğe göre özel olarak üretilen ve geliştirilen su geçirmez, yanmaz ve gerçekten çok üst düzey darbelere göre korumalı özel iskelete sahip ürünler günümüzde yer almaktadır. Hard case modellerinin kalitesini ve kullanışlılığını mevcut gözleri, ağırlığı, malzemesi ve benzeri unsurları belirler. Bence mutlaka sizler için önemli olsun olmasın tüm ekipmanlar için belirli seviyelerde hard case yani üst düzey kılıf modelleri kullanılmalıdır.

Hard case modelleri günümüzde gitar, keman, bağlama, org, midi klavye, mikser, leptop ve benzeri tüm elektronik cihazlar için üretilebilir. Tüm hard ve soft case modellerini mutlaka ürünleriniz kadar özenerek değerlendirmeli ve mutlaka tecrübe etmelisiniz. Ürünlerinizin kusursuz yapı ve ses özelliklerini korumak ve uzun vadede elde etmek için oldukça verimli bir şekilde kullanılan, geliştirip üretilen eşsiz yardımcı ek ekipmanlardır.

Hard case modellerini satın alırken ne istediğinize yani nasıl bir dış etkenden korumak istediğinize karar vererek kaliteli ve mevcut ürünün alanında üstün tecrübeye sahip tedarik kanallarından tedarik ediniz. Ayrıca hard case modellerini mutlaka mevcut ürününüz ile uyumuna dikkat ederek satın alınız. Mutlaka birkaç parçadan oluşan ekipmana sahip iseniz parçaların birbirine temas etmemesi ve her ne olursa olsun hard case içerisinde hareket etmesinin önüne geçiniz. Bu yüzden mevcut ekipmanın hareketini sıfırlayacak hiçbir şekilde hareket ettirmeyecek mevcut ekipmanlarınız için özel üretmiş hard case modellerini değerlendiriniz.