Menu
Your Cart

Metropol Case RSS Yayını

20 Nis Hard Case
admin 0 3938
Hard Case, klavye, gitar, keman, davul set gibi spesifik olarak darbeye maruz kalmasını istemediğimiz cihazların güvenle taşınmasını sağlayan üründür. Dahası, cihazların aşırı sarsılmaya maruz kaldığı taktirde telli çalgılarda akort kaçması olabilir,..
19 Nis Hard Case Fiyatları
admin 0 8746
Hard case fiyatları noktasında en önemli faktörlerden bazıları markası, teknik özellikleri ve bol opsiyon seçenekleri ile belirlenmektedir. Hardcase üreticilerine baktığımızda mikafon, lastvoice, mcs, ctt modelleri teknik kapasiteleri ve opsiyon seçe..
18 Nis Hard Case İmalatı
admin 0 4544
Geçmişten günümüze insanlar değerli ürünlerinin korunmasına her zaman özen göstermişlerdir. Bu hangi ürün olursa olsun korunma bir şekilde önem kazanmıştır, hatta arabada bile insanlar araba örtüsü ile arabanın üzerini kapatmaktadırlar. Korunmanın ne..
17 Nis Hard Case Nedir?
admin 0 12634
Özellikle enstrüman ve benzeri ekipmanlara olan istenmeyen dış darbeleri engellemek için geliştirilen kılıf modelleridir. Hard case denilmesinin sebebi ise kalın, dayanıklı ve özel kutu yani ürün kılıflarıdır. Ayrıca bildiğiniz üzere sizler için madd..
16 Nis Hard Case Nerelerde Kullanılır?
admin 0 36
Hard case modelleri günümüzde gitar, keman, bağlama, org, midi klavye, mikser, leptop ve benzeri tüm elektronik cihazlar için üretilebilir. Tüm hard ve soft case modellerini mutlaka ürünleriniz kadar özenerek değerlendirmeli ve mutlaka tecrübe etmeli..
15 Nis Hard Case Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
admin 0 15
Hard case modellerini satın alırken ne istediğinize yani nasıl bir dış etkenden korumak istediğinize karar vererek kaliteli ve mevcut ürünün alanında üstün tecrübeye sahip tedarik kanallarından tedarik ediniz. Ayrıca hard case modellerini mutlaka mev..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)